X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do w±tku:

Naprawa z OC sprawcy wykonana wadliwie
2024-08-19 15:18 poniedzia³ek ~Cherry 1-9-8-9
Witam, naprawia³em auto z OC sprawcy w warsztacie rekomendowanym przez Warta TUiR. Naprawa okaza³a siê byæ ma³o powiedziane wadliwa, a kosztorys nie zgadza³ siê z faktyczn± naprawa. Rzeczoznawca po naprawie stwierdzil, ¿e elementy s± zamontowane wadliwie, co mam na filmie, i ¿e nie zgadzaj± siê z kosztorysem. mam te¿ rozmowy telefoniczne z warsztatem gdzie zaprzeczy³ jakoby naprawa by³a wykonana wadliwie podaj±c dziwne powody usterek. przekosztorysowano i propozycja by³a taka, ¿eby oddaæ mi 4500zl, bo tyle odda³ warsztat TU. Za tak± kwotê wymieniê tylko jeden reflektor, a obydwa dzia³aj± wadliwie. Sa to drogie reflektory AFL. Opiekun szkody zasugerowa³, ¿e roszczenie nie by³o konkretne, i ¿ebym poda³ im we wiadomo¶ci jakie s± moje roszczenia, z czego ja z ka¿dym telefonem do TU mówi³em jasno, ¿e chce naprawy auta i doprowadzenia go do stanu sprzed szkody. Co robiæ? Chêtnie poszed³ bym do s±du, ale takie sprawy podobno ci±gn± siê latami. Prawnik poleci³ skorzystaæ z wyceny niezale¿nego warsztatu ponownej naprawy, i na nim oprzeæ swoje roszczenia fonansowe, ale nikt takiego kosztorysu podj±æ siê nie chce. Rzeczoznawca bieg³y kiedy siê zg³osi³em do niego po opiniê i kosztorys, doradzi³, ¿e mam ju¿ w rêku wszystkie karty ¿eby pój¶æ do s±du, szczególnie podstawa taka s± oglêdziny ponowne rzeczoznawcy z TU po naprawie. Poleci³ skorzystaæ z pozwu z zabezpieczeniem? Ma kto¶ pojêcie jak to dzia³a? Podobno mo¿na szybko albo auto wstawiæ do warsztatu i naprawiaæ, albo uzyskaæ rekompensatê finansowa w jakiej¶ tam rozs±dnej kwocie.
Odpowiedzi: 0
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.